Kring Eindhoven de Kempen feliciteert haar indoorkampioenen 2015-2016:

strik

KRINGKAMPIOENEN

Dressuur paarden:

Klasse B: Tom Silkens/Fiifadorijke, Klasse L1: Linda van Akere/Lieberg van het Rozenhof, Klasse L2: Moniek Gevers/Gijs, Klasse M1: Laila Smits/Fernando, Klasse M2: Diete Vos/Dandy L, Klasse Z1: Kiki Donze/Ephi’s Dario, Klasse Z2: Joyce Lenaerts/Euro

Dressuur pony’s:

Klasse AB-B: Nine van Gemert/Suzie, Klasse C-B: Annemarie Teunisse/Nikki Nova, Klasse DE-B: Romy Bertelink/Wielbraek’s Firefly, Klasse AB-L1: Mandy van de Velden/Bobi, Klasse C-L1: Babette Schuring/Lucky Boy, Klasse DE-L1: Mandy Roijakkers/Epo, Klasse AB-L2: Levi van Gemert/Flyer, Klasse C-L2: Senna Steevens/Kiwi den Tip Klasse DE-L2: Laura van Gennip/Ti Sento Klasse AB-M1/M2: Yoshi Cooremans/Babs Go-Go Juice Klasse C-M1/M2: Marli Cooremans/Shadow, Klasse DE-M1: Frederique van Zeeland/Liberty, Klasse DE-M2: Fleur Hoeks/Princess, Klasse C-Z1: Frederique van Zeeland/Frits, Klasse DE-Z1: Romy Hendrikx/Maurik’s Belly B, Klasse DE-Z2: Meike Paridaans/Prince May the first

Springen paarden:

Klasse B: Anne van Liempd/Falanda, Klasse L: Isabel Geers/Alexander, Marwin van den Nieuwenhuijzen/Eton, Klasse Z: Julie van Janssen/Zabrina, Klasse ZZ: Jolein Roestenburg/Gooya du Keske

Springen pony’s:

Klasse AB-B: Annemarie Teunisse/Perfect Pino, Klasse C-B: Florian Schimmelpenningh/Oxi, Klasse DE-B: Jinte van Dongen/Geralja’s Tommie, Klasse AB-L: Daan Adams/Cookie, Klasse C-L: Mandy van der Velden/Whoopy, Klasse DE-L: Sidney Renders/Ramona, Klasse DE-M: Alexander Frijters/Ryan’s Son, Klasse DE-Z: Nina van Enckevort/Diego, Klasse DE-ZZ: Tom Schellekens/Excellent

  kiki donze  huldiging de-b  laura

romy  mandy  meike paridaans prince  aat

isa en alex  jinte  mandy whoopy

BRABANTSE KAMPIOENEN

Dressuur pony’s:

Klasse DE/B: Maartje van der Velden/Geralja’s Tobias, Klasse DE-L2: Laura van Gennip/Ti Sento, Klasse C-Z1: Frederique van Zeeland/Frits

Springen pony’s:

Klasse DE/B: Tara van der Leegte/Westerveld’s Fiorentine, Klasse DE/Z: Kirsten Kreemers/Kyro Klasse DE/ZZ: Tom Schellekens/Gieltje

 kirsten kreemers kyro de-z  tara vd leegte de-b  tom schellekens gieltje de-zz

podium2  maartje tobias b  laura bk  frederique cz

En natuurlijk alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!