Kring Eindhoven de Kempen feliciteert haar outdoor kampioenen 2016:

strik

KRINGKAMPIOENEN

Dressuur pony’s:

Klasse AB-B: Meike Nooijen/Black magic, Klasse C-B: Senna Steevens/Ice, Klasse DE-B: Anne van Doorne/Blanco, Klasse C-L1: Mariëtte Maas/Karina, Klasse DE-L1: Danique vd Heijden/Alejandro, Klasse AB-L2: Levi van Gemert/Flyer, Klasse C-L2: Sabine Mollen/Kea’s Dandy, Klasse DE-L2: Laura van Gennip/Ti Sento, Klasse AB-M1/M2: Syrah vd Roovaart/Shanty, Klasse C-M1/M2: Nina van Bakel/Laminka’s Loise, Klasse DE-M1: Laura van Gennip/Special Indy, Klasse DE-M2: Danique vd Heijden/Issyde, Klasse C-Z1/Z2: Frederique van Zeeland/Frits, Klasse DE-Z1: Frederique van Zeeland/Liberty, Klasse DE-Z2: Lieke vd Ven/Caine

Afdelingsdressuur pony’s:

4-tal klasse ABC-L: De paardenvriendjes-Reusel

4-tal klasse BCDE-L: Prins Willem Alexander-Nuenen

6-tal klasse BCDE-L: De paardenvriendjes-Reusel

Dressuur paarden:

Klasse B: Feije van Eindhoven/Deja Vu, Klasse L1: Noortje van der Hoff/Gilad, Klasse L2: Marleen van den Bisen/Golden Queen, Klasse M1: Lotte Verstappen/Etrine, Klasse M2: Marlon de Haas/Evita, Klasse Z1: Kim Koolen/Demolition, Klasse Z2: Floortje Hazeveld/Shaoli

Springen pony’s:

Klasse AB-B: Noemi Verouden/Lemniscaat Maestro , Klasse C-B: Michelle Visser/Hazelberg’s Rinaldo, Klasse DE-B: Renee Meijer/Benny Boy S, Klasse AB-L: Annemarie Teunisse/Perfect Pino, Klasse C-L: Florian Schimmelpenningh/Oxi, Klasse DE-L: Jinte van Dongen/Geralja’s Tommie, Klasse C-M: Mandy van der Velden/Whoopy, Klasse DE-M: Eveline van der Looij/Esprit, Klasse DE-Z: Monica Rutten/Kadanz

Springen paarden:

Klasse B: Marloes Merks/Dora Bella, Klasse L: Isabel Geers/Alexander, Klasse M: Suzan van Gastel/Fergie, Klasse Z: Suzan van Gastel/Epke, Klasse ZZ: Sanne van Gendt/Lincom’s Cassanova

danique nina cm1 viertal nuenen kringkamp. te voet 

marloes merks FB_20160713_22_15_46_Saved_Picture IMG_0426 isabel l springen 

WP_20160712_20_16_54_Pro  WP_20160712_21_20_33_Pro

BRABANTSE KAMPIOENEN

Dressuur pony’s:

Klasse AB-L2: Levi van Gemert/Flyer

Afdelingsdressuur pony’s:

4-tal klasse ABC-L: De paardenvriendjes-Reusel

Springen pony’s:

Klasse C-M: Mandy van der Velden/Whoopy, Klasse DE-M: Sidney Renders/Ramona

Dressuur paarden:

Klasse B: Chaline Hensen/Gucci, Klasse L1: Judith van Gennip/Future King

 FB_20160814_16_43_55_Saved_Picture FB_20160814_19_52_59_Saved_Picture bk scorebord mandy FB_20160815_19_26_30_Saved_Picture bk chaline klasse b

NEDERLANDSE KAMPIOENEN

Dressuur paarden:

Klasse B: Melanie van Vijfeijken/Carshop’s Helena

mel in frame

En natuurlijk alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd!